Bize Ulaşın

7/24 hizmet veren Alarm Haber Alma Merkezi!

Güvenlik bizim işimiz. En son teknoloji alarm sistemleri ile size 7/24 hizmet vermekteyiz. Hırsızlık, yangın, su basması, gaz kaçağı, tıbbi acil durumlarda anında yetkililere haber vermekle beraber kendi bölge devriyelerimiz ile (Lefkoşa, Girne ve Magosa) de ihtiyacınız olduğu anda yanınızda oluyoruz.
Bize Ulaşın
7 gün 24 saat hizmet veren alarm haber alma merkezimiz sizden gelen alarmları değerlendirerek yetkililere haber vermekte.
7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan Çelebioğlu Alarm Merkezi’miz, alarm durumlarında polis, itfaiye, ambulans ile temas kurar ve mercileri anında harekete geçirerek olay yerine acil müdahale sağlar. Alarm merkezimiz aynı zamanda, alarm sistemleri hakkında her türlü desteği verebilen, her soruyu yanıtlayan bir çağrı merkezi işlevi de görür.
Çelebioğlu Alarm Merkezinden iş yerinizin açılışlar ve kapanışlar istenildiği taktirde SMS, telefon veya e-mail aracılığı ile yetkili kişiye günlük olarak bildirilir. Sisteminizi belirttiğiniz saatlerde açmazsanız ya da kapamazsanız Çelebioğlu Alarm Merkezi operatörü aramanızı istediğiniz sistem kullanıcılarını arar. Hangi kullanıcının hangi saatte açılış yaptığını öğrenerek tüm şubelerinizin durumunu anlık görebilirsiniz.
Çelebioğlu Alarm Merkezi’ni istediğiniz saatte arayarak alarm sisteminizin o anki durumunu öğrenebilirsiniz. Sistemi tehdit altında kapatmış iseniz (duress code) Çelebioğlu Alarm Merkezi operatörü tarafından olay yerine derhal polis/Çelebioğlu Devriye ekipleri yönlendirilir. Acil durumlar haricinde de Alarm Kontrol Merkezi operatörleri, size 24 saat teknik asistanlık hizmeti verir.

Estetik kontrol paneli dizaynı

En son teknoloji DSC alarm panelleri!

Bizden haberler!

Özel Güvenlik Yasası yürürlüğe girmeli

December 15th, 2014|Comments Off on Özel Güvenlik Yasası yürürlüğe girmeli

Güvenlik şirketleri, Özel Güvenlik Yasası’nın yürürlüğe girmemesinin sektörde birçok sıkıntı yarattığını ve kurumsallaşan şirketlere darbe vurduğunu savundu.

Özel güvenlik şirketlerinin yetkilileri, yasa taslağının Meclis Alt Komitesi’nden geçtiğini ancak Meclis Genel Kurulu’nun onayını beklediğini belirterek, milletvekillerini göreve […]

  • 1B

Bariyer

July 31st, 2012|Comments Off on Bariyer

Bariyerler, her türlü istenmeyen kontrolsüz girişi engellemek ya da giriş ve çıkışların kontrollü olması için en kesin ve etkili çözümdür. Araç girişi istenmeyen noktalarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer kullanarak bunu engellemek […]

“Özel Güvenlik Yasası şart”

July 31st, 2012|Comments Off on “Özel Güvenlik Yasası şart”

Pelin ŞAHİN-Ülkemizin önde gelen özel güvenlik şirketlerinden Çelebioğlu Özel Güvenlik Şirketi Direktörü Mehmet Çelebioğlu, ülkemizde gerek spor müsabakalarında yaşanan olaylara gerekse kriminal olaylara dikkat çekti ve Özel Güvenlik Yasası’nın çıkmasının şart olduğunu vurguladı.

Çelebioğlu, dünya genelinde […]