Bizi Arayın

Kıbrıs'ın 1 Numaralı Güvenlik Şirketi

Geniş ürün yelpazesi ile ve uzman kadrosuyla Kıbrıs'ın 1 Numaralı Güvenlik Şirketi
Bizi Arayın

Çelebioğlu Güvenlik Kamerası Sistemleri

Güvenlik Kamerası (CCTV) konusunda uzman kadromuz ile bu gün kadar bir çok karmaşık kapalı devre kamera sistemi kurulumunda bulunduk. Bu kurulumlarda Analog kamera, Çoklu Hard Disk kayıt cihazları  DVR (Digital Video Recording Device), PTZ (Pan Tilt Zoom) Speed Dome Kamera kullandık.

Son yıllarda popülerliği artan IP (Internet Protocol) tabanlı kamera sistemi kurulumları ile 720p ve 1080p Full HD (High Definition) çözümleri de ürettik. Network tabanlı sayısal kayıt cihazları (NVR) ile analog ile mümkün olmayan çözünürlülüğe ulaştık. 5 mega pixel’e kadar çözünürlülüğe olan kameraları 2011 yılında devreye alarak Kıbrıs’ya bir ilki başardık.

Tüm Kamera sistemlerimiz internet’ten izlenebildiği gibi, iPhone ve iPAD ile native application lar aracılığı ile mobil olarak ta erişim imkanı sunmakta.

En son haberler!

Özel Güvenlik Yasası yürürlüğe girmeli

December 15th, 2014|Comments Off on Özel Güvenlik Yasası yürürlüğe girmeli

Güvenlik şirketleri, Özel Güvenlik Yasası’nın yürürlüğe girmemesinin sektörde birçok sıkıntı yarattığını ve kurumsallaşan şirketlere darbe vurduğunu savundu.

Özel […]

  • 1B

Bariyer

July 31st, 2012|Comments Off on Bariyer

Bariyerler, her türlü istenmeyen kontrolsüz girişi engellemek ya da giriş ve çıkışların kontrollü olması için en kesin […]

“Özel Güvenlik Yasası şart”

July 31st, 2012|Comments Off on “Özel Güvenlik Yasası şart”

Pelin ŞAHİN-Ülkemizin önde gelen özel güvenlik şirketlerinden Çelebioğlu Özel Güvenlik Şirketi Direktörü Mehmet Çelebioğlu, ülkemizde gerek spor […]

Kullanıcı Yorumları

Geçekış bir hırsızlık olayı yaşadık. Çalınan eşyalardan çok yarattığı korku huzurumuzu kaçırdı. Ta ki Çelebioğlu’ndan bir alarm sistemi alana kadar evimizde rahat edemedik. Sistemi kullanmaya başladıktan sonra bir defa daha evimize hırsızlık girişimi oldu, ancak hem alarm sesi hem de Çelebioğlu’nun devriye hizmeti yardımımıza yetişti. Artık evimizde huzurluyuz. Teşekkürler Çelebioğlu!
Nilüfer, Alarm sistemi kullanıcısı
Eşim işi dolayısıyla geceleri dışları çıkmak zorunda kalıyor. Bizim evimiz biraz ücra bir yerde, ben de bütün geceyi bir tedirginlikle geçiriyorum. Baktık böyle olmayacak, Çelebioğlu’ndan bir alarm sistemi aldık aynı gün rahatladım. Artık geceleri yanlız evde kaldığımda çocuklarımla rahat rahat oturabiliyoruz.
Şebnem, Çelebioğlu Güvenlik
İşlerimizin açılmasıyla bir dükkan daha açmaya karar verdik. Ama ben artık işlere yetişemez oldum. Bunun üzerine Çelebioğlu’ndan bir kamera sistemi aldık. iPhone’uma da kamera izleme app’ını yükledim. Artık dilediğim yerden dilediğim zamanda tüm dükkanlarımı izleyebiliyorum.
Mustafa, Çelebioğlu Güvenlik